Технічне обладнання

Українські оптичні системи

Обладнання

В нашій мережі використовується обладнання виробництва фірм Juniper і Extreme.

В ядрі мережі використовуються мережеві комутатори Extreme Networks серії Summit X650. Вони створені спеціально для підтримки сервісів з інтерфейсами 10 Gigabit Ethernet, встановлених в центрах обробки даних (ЦОД).

Summit X650 оптимізує впровадження нових серверів, забезпечуючи перехід з існуючих серверів Gigabit Ethernet на обладнання високої продуктивності 10 Gigabit Ethernet. Завдяки універсальності конструкції в Summit X650 забезпечується виняткова продуктивність L2 комутації з малими затримками, а також одноадресна і багатоадресна маршрутизація IPv4, що масштабується.
Для зовнішньої маршрутизації використовується магістральний маршрутизатор Juniper серії MX. Це група маршрутизаторів Ethernet високої продуктивності, які функціонують як універсальна гранична платформа, яка здатна забезпечити всі типи сервісів.

Українські оптичні системи

Ми також виступаємо в якості локального Інтернет-реєстратора і надаємо послуги в сфері виділення/підтримки IPv4 і IPv6 адрес.
«UOS» дотримується сучасних тенденцій і використовує передові технології:

Українські оптичні системи

Головною перевагою використання каналу передачі даних є єдина загальна мережа в територіально розгалужених будівлях. За рахунок наявності своєї розгалуженої волоконно-оптичної мережі і використання активного обладнання від світових лідерів, таких як Juniper Networks, ми можемо забезпечити високу якість і відмовостійкість надаваємих послуг. Більш того, виділений для Вас канал передачі даних буде мати обумовлену і гарантовано зарезервовану швидкість.

Ми надаємо канали передачі даних на другому рівні моделі взаємодії відкритих систем, тобто Ви можете використовувати у своїй роботі будь-які протоколи більш високих рівнів, будь то широко використовуваний протокол IP або протокол IPv6, що останнім часом набирає вагу і популярність. За Вашим бажанням ми можемо організувати канал передачі даних на третьому рівні моделі взаємодії відкритих систем, заснований на протоколі IP, який широко використовується.

Замовлення

підключення

Вкажіть ваші контакти

Заказ

подключения

Укажите ваши контакты