Інтернет для корпоративних клієнтів

Корпоративним клієнтам

Інтернет для офісу

Українські оптичні системи — це Ваш Інтернет для бізнесу. «УОС» надає послуги Інтернет доступу корпоративним клієнтам.

Українські оптичні системи — це Ваш Інтернет для бізнесу. «УОС» надає послуги Інтернет доступу корпоративним клієнтам. Використовуючи власну розгалужену волоконно-оптичну мережу ми маємо можливість підключити Інтернет, практично, в кожному офісі міста Києва та окремих напрямках Київської області.

В першу чергу, «УОС» — це Інтернет для офісу. Юридичні особи та приватні підприємці — це основна цільова аудиторія нашої компанії. Сьогодні протяжність нашої магістральної мережі сягає понад 300 км, за рахунок цього ми підключаємо широкосмуговий Інтернет преміум-класу для корпоративних клієнтів, практично, в будь-якій точці Києва і Київської області. Інтернет-провайдер «УОС» присутній в понад 50 бізнес-центрах, це більше 1000 офісів по всьому місту.

Два незалежних швидкісних каналу в Європу і Росію з’єднують мережу компанії з найбільшими точками обміну трафіком, що дозволяє отримати зв’язок з найбільшими міжнародними IP-операторами і провайдерами.

«УОС» є одним з основних учасників точок обміну трафіком України (UA-IX, Dtel, GigaNet) загальною пропускною спроможністю 10 Gbit, має паритетні канали з провідними національними операторами і провайдерами.
Інтернет-провайдер «УОС» підключає виділений Інтернет за допомогою сучасних технологій і обладнання від світових виробників, якість якого було підтверджено в результаті систематичних випробувань і тестів в нашій мережі. Багаторічний досвід роботи в наданні Інтернет послуг для офісу, бездоганна організація роботи, чітко прописані корпоративні стандарти і підхід орієнтований на клієнта — все це дозволяє нашій компанії швидко і якісно виконувати роботи по підключенню Інтернету для бізнесу, надавати послуги кращої якості, оперативно вирішувати проблеми і підтримувати бездоганний рівень обслуговування.

Українські оптичні системи

Підключення юридичних осіб та приватних підприємців

Високошвидкісний Інтернет для офісу надається тільки за технологією Ethernet з введенням оптичного кабелю в кожний будинок. Для того, щоб якісно, надійно і оперативно підключити Інтернет необхідні:

Українські оптичні системи

Індивідуальні тарифи

Тариф на підключення і абонентська плата розраховується для кожного клієнта індивідуально.

На жаль розрахувати єдиний Інтернет тариф для кожного корпоративного клієнта Інтернет-провайдер не може, оскільки при складанні тарифу враховуються численні фактори:

Замовлення

підключення

Вкажіть ваші контакти

Заказ

подключения

Укажите ваши контакты