Домашній Інтернет

Приватним клієнтам

Переваги Домашнього проводового Інтернету від «УОС»

Домашній Інтернет в Києві від компанії «УОС» — це високошвидкісний канал передачі даних за технологією оптичного волокна («Оптоволокно в кожну оселю»).

Українські оптичні системи

Щоб підключити Інтернет для дому, Вам не обов'язково брати в цьому участь

Немає потреби думати про технічний аспект інтернет підключення, Ви не зобов’язані змінювати свій розпорядок дня і вивчати інструкції по експлуатації мережевого обладнання. Для підключення домашнього Інтернету Вам всього лише потрібно заповнити заявку на сайті УОС або здійснити дзвінок в консультаційний центр нашої компанії. Підключення домашнього Інтернету здійснюється абсолютно безкоштовно, і для цього Вам не потрібно купувати додаткове мережеве обладнання. Майстер компанії УОС готовий прийти в узгоджений з Вами час і виконати всі роботи пов’язані з підключенням послуги.

Українські оптичні системи

Бездротовий домашній Інтернет Wi-Fi

Сьогодні прокладка кабелю в квартирі може викликати певні незручності для господарів. Саме з цієї причини наші клієнти все частіше використовують WiFi-комунікації для підключення до глобальної мережі, що дозволяє використовувати відразу кілька мережевих пристроїв для виходу в Інтернет з будь-якої точки в квартирі. Для побудови домашньої WiFi мережі Вам необхідний WiFi-роутер, який ви можете придбати у нас. Майстер компанії УОС виконає настройку не тільки нашого Wi-Fi обладнання, а й обладнання, яке абонент придбав раніше.

Українські оптичні системи

Тарифи домашнього Інтернету від компанії «УОС»

Інтернет компанія «УТОС» надає можливість скористатися високошвидкісним Інтернетом на базі технологій оптичного волокна всім категоріям населення столиці. Наші інтернет тарифи підійдуть для будь-яких завдань наших клієнтів. Якщо домашній Інтернет необхідний Вам лише для перевірки пошти і читання новин на вітчизняних і зарубіжних порталах, Вам підійде тарифний план «Базовий». Для більш просунутих користувачів мережі підійде тариф «Оптимальний». Якщо ж Ви хочете відчути всю повноту і якість наданої послуги, то Вам необхідний тариф для домашнього Інтернету «Максимальний», який дозволить Вам повною мірою насолодитися мультимедійним контентом мережі без будь-яких обмежень.

Замовлення

підключення

Вкажіть ваші контакти

Заказ

подключения

Укажите ваши контакты